Audaces Supera Pastal Yerleştirme Programı

Alza Makine Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

ÖZELLİKLERİ

Audaces Marker Pastal Yerleştirme programı ile oluşturduğunuz pastalları Supera Pastal Programı ile bir üst seviyeye taşırsınız. Birkaç dakika içerisinde pastallar hazırlayın ve maksimum kazanç sağlayın. Kalıpların miktarını, renklerini ve kesim tablonuzun boyutunu baz alarak kesim planını yürütür. Farklı kumaş enlerinde ve farklı beden skalasında pastallar oluşturmaya imkan tanır. Kendisi küçük parçaları otomatik olarak yerleştirirken büyük parçaları el ile yerleştirmenize izin verir, kumaş sarfiyatını da hesaplar ve daha birçok yararlar sağlar.
Kesim siparişinde, pastala yerleştirilecek giysileri ve kumaşları gösterebilirsiniz ve sistem, tablo genişliği, kumaş türü, serme boyu, tahmini verim, maksimum katman sayısı ve renk ve kesik sayısı gibi bilgileri göz önüne alarak kesim skalasını hesaplayacaktır.
Avantajları: * Daha az zamanda pastal düzenleme. * Daha sonraki tekrar kullanım için pastalı kaydeder. * İşlem sırasında herhangi bir anda matris düzenleme imkanı. * Kalıpların tanımlanmış düz ip yönünün göz önüne alınması. * Ağırlık veya boy bazında kumaş harcamasının otomatik hesabı. * Döndürme, simetri ve katlama sınrlamalarının tanımlanması. * Pastalda kalıp yönünün seçimi. * Değişiklikleri kontrol altında tutmak için el ile uygunlaştırma. * Kopya eninin tekrar boyutlandırması. * Kumaş kenarı ve serme noktalarının göz önüne alınması. * Parçaların hassas kesimi. * Dosya tarihçesinin anlık kontrolü. * Hammadde satın alma planı. * İş organizasyon işlemlerinin oluşturulması. * Pastalda hata oluşması imkansızlığı. * Hammadde, işçilik ve zamandan tasarruf


ÜRÜNLERİMİZ